درباره ایرانوکس

ایرانوکس چیست؟

ایرانوکس یک اپلیکیشن استارتاپی است که قصد دارد جهت معرفی و فروش هنر ایرانی و صنایع دستی ایران بصورت مستقیم از هنرمند به هنر دوست بدون واسطه گام بردارد. در این اپلیکیشن هنرمندان صنایع دستی ایرانی با ثبت نام رایگان در اپلیکیشن ایرانوکس می توانند اطلاعات و تصاویر محصولات خود را ثبت نمایند تا بتوانند تولیدات خود را در بازارهای بین المللی و داخل ایران معرفی و به فروش برسانند. ایرانوکس با تاسیس شرکت رسمی در کشور هنگ کنگ و چین و دارا بودن امکانات مالی و بانکی در این کشورها قصد دارد بازار خود را از این نقاط شروع نماید.

در حال حاضر این شرکت توسط فراخوان های مختلف در حال دعوت از هنرمندان جهت پیوستن به این گروه می باشد و در همین راستا، ما در حال تکمیل سیستم های فروش و درگاه های لازم جهت شروع معرفی و فروش کالا می باشیم. ما از تمام هنرمندان در هر سطحی که مایل به ارائه و تولید صنایع دستی منحصر به فرد هستند، دعوت به عمل می آوریم.

خانواده ایرانوکس , خانواده تمامی هنرمندان ایرانی است. ما در ایرانوکس معتقدیم که هرایرانی مسئول معرفی , ارزش گذاری و کمک به فروش هنر هنرمندان ایرانی است. ایرانوکس با روزنه ای کوچک از باورهای ایرانی تیم خود شکل گرفت و با هدفی بزرگ کار خود را آغاز کرده است. در این مسیر آنچه بر ما مسلم است حفظ هنر و معرفی هنرمندان کشورعزیزمان ایران است. ما در ابتدای راهی طولانی هستیم که همراهان ما در این مسیر خود هنرمندان ما هستند. ما در اینجا با یکدیگر خانواده ای را شکل خواهیم داد که کاملا ایرانی است و با همکاری هم در جهت تحقق اهدافمان می کوشیم.